+38(050)499-58-88
+38(050)499-58-88

СПІКЕРИ І МАЙСТЕР-КЛАСИ

YOU WELLBEING

МАЙСТЕР-КЛАСИ І СПІКЕРИ УКРАЇНИ

Ми живемо в епоху глобальних змін. Світ змінюється настільки швидко, що людина просто зобов’язана бути мобільною, «легкою» на підйом і прагнути до нових звершень. Кожен день дає нам нові можливості і нові виклики. Перемагає той, хто готовий до змін, відкритий для знань і постійно вдосконалюється.

СПОРТИВНІ СПІКЕРИ УКРАЇНИ

Sport Space – це видатні спікери України, «нітро-прискорювачі», які допомагають запустити «двигун» вашої компанії на максимальний режим.

У нашому арсеналі – кращі спікери України – відомі світові спортсмени, Олімпійські чемпіони та переможці спортивних ігор. Формат роботи – особисті зустрічі, мотиваційні виступи, спортивний тимбілдінг, конференції, «сніданки». Наша зоряна спікер-команда – це олімпійські та параолімпійські зірки, футболісти, боксери, заслужені тренери, відомі спортивні особистості.

Sport Space – це кращі спортивні оратори, які можуть зацікавити, надихнути і мотивувати ваш колектив, це авторські майстер-класи та унікальні методики. Це – коучинг високого класу.

Коучи з ПСИХОЛОГІЇ SPORT SPACE

У нас немає сумнівів у тому, що ваші колеги компетентні та висококваліфіковані. Але навіть самому талановитому спортсмену потрібна мотивація, віра в себе і настрій на перемогу.
Наші експерти допоможуть вашому персоналу розкрити їх внутрішній потенціал, надихнуть на саморозвиток, навчать бачити нові горизонти особистісного зростання, оздоровлять робочу атмосферу в колективі.
Наші тренінги включають коучинг всіх видів – life-коучинг, кар’єрний коучинг, бізнес-коучинг.
Цілеспрямований співробітник, який «бачить ціль і не бачить перешкод» – хіба це не мрія будь-якого роботодавця? ..

МАЙСТЕР-КЛАСИ з дієтології в SPORT SPACE

Здоровий спосіб життя – це не тільки фізична активність і психологічна стійкість. Це ще й раціональне і збалансоване харчування. І тут начебто все зрозуміло і логічно. Ось тільки не завжди місія здійсненна.

Майстер-класи з дієтології допоможуть навчитися «чути» свій організм, управляти його потребами, розділяти поняття «жити, щоб  їсти» і «їсти, щоб жити». Не «заїдати» проблеми і поганий настрій, а витягати з прийому їжі енергію для роботи і творчості. Якщо хочете, освоїти мистецтво правильного раціону. Майстер-класи з дієтології – відмінний спосіб почати харчуватися правильно.

МАЙСТЕР-КЛАС по самозахисту та самообороні

Погодьтеся, впевненість в тому, що при необхідності людина може постояти за себе, дорогого коштує.

Наші тренери по самообороні – чемпіони Світу та Європи, багаторазові переможці кубків світу, призери Всесвітніх ігор бойових мистецтв, спортсмени федерації джиу-джитсу, карате.

Вони знають про техніки самооборони все і трохи більше, і готові поділитися своїми знаннями і авторськими програмами з вами і з вашими співробітниками. Після таких зустрічей починаєш вірити у власні сили і точно знаєш, як уникнути небезпеки.

ТРЕНІНГ-СЕМІНАР ВІДМОВИ ВІД шкідливих звичок

У наше століття це вже парадигма:  від шкідливих звичок потрібно позбавлятися, причому безжально. Втім, легко сказати, але важко зробити.

Наші експерти проводять спеціалізовані тренінги, в ході яких допомагають розібратися, як виникла залежність, чому так складно з нею розлучитися, які наслідки вона несе і як сказати їй «гудбай» назавжди. Для цього у них є свої професійні секрети. Якщо коротко – замість шкідливої ​​звички людина вчиться компенсувати неотриманий ефект від шкідливої ​​звички іншими, вже корисними і здоровими способами.

МАЙСТЕР-КЛАС НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ

Унікальні за своїми посилами і подачею  тренінги, розроблені провідними експертами в цій галузі, навчать ваших співробітників в разі потреби не втрачаючи самовладання, грамотно і максимально швидко надати першу допомогу.

Це одночасно і захоплюючі тимбілдінгові заходи, які згуртовують колектив, і практичні заняття, в ході яких учасники отримають максимум знань про те, як надати першу допомогу, як діяти в нестандартних ситуаціях, дізнаються корисну інформацію про профілактику здоров’я і ще дуже-дуже багато всього цікавого.

  • Наша звёздная спикер-команда — это олимпийские и паралимпийские звезды, спикеры Украины, заслуженные тренеры, эксперты диетологии и психологи, а также известные спортивные ораторы. В нашем арсенале более 40 спикеров!