+38(050)499-58-88
+38(050)499-58-88

КОРПОРАТИВНИЙ WELLNESS

YOU WELLBEING

Спробуйте уявіть собі:

Завтра ви заходите в офіс, де вас зустрічають співробітники з палаючими очима, повні натхнення та енергії, готові взятися за нові проекти, вирішувати поставлені завдання і з упевненістю рухатися тільки вперед. Вони мають відмінний настрій і націлені на результат. Вони знаходять рішення проблем у міру їх виникнення з мінімальними витратами. Лікарняні беруть рідко, на роботу – як на свято, і ви точно знаєте, що це згуртована команда, на яку завжди можна покластися … Уявили? А тепер зізнайтеся чесно: у вас в компанії справи йдуть саме так? …

Ще ні?.. Але ж так повинно бути! Тому що від цього безпосередньо залежить успіх вашого бізнесу.

КОРПОРАТИВНИЙ WELLNESS - ВАШЕ РІШЕННЯ

Ми розробили унікальну програму – корпоративний wellness для бізнесу, в якій зібрали найцікавіші тренінги, майстер-класи, а також популярний напрям – корпоративний фітнес – щоб розвинути турботу про себе у ваших співробітників і наблизити їх до здорового способу життя і спорту.

Ми хочемо, щоб ви були успішними – саме тому ми пропонуємо вам тільки найкращі та реально працюючі програми, в тому числі корпоративний фітнес! Незалежно від галузі або розміру вашої компанії, ми зосереджені на якісному і кількісному поліпшенні ваших результатів.

КОРПОРАТИВНИЙ WELLNESS І ЙОГО ЕФЕКТИВНІСТЬ :

Корпоративний wellness для співробітників:

 • Формує у співробітників дбайливе ставлення до здоров'я як запоруку успіху у всіх сферах життя.
 • Дає практичні знання, вміння і навички збереження і зміцнення здоров'я.
 • Формує здорову корпоративну культуру і взаєморозуміння серед співробітників.
 • Участь в лікувально-профілактичних і заходах в рамках програми корпоративний фітнес, спрямованих на загальне оздоровлення і профілактику хронічних захворювань.

Корпоративний wellness для компанії:

 • Корпоративний wellness для компанії.
 • Підвищить продуктивність співробітників. Здорові співробітники - активні співробітники
 • Підвищить лояльність і зацікавленість співробітників до справ компанії.
 • Підвищить мотивацію співробітників до кар'єрного росту і дух змагання.
 • Приверне «сильних» професійних кадрів до компанії.
 • Інвестиції в event-заходи будуть приносити прибуток в майбутньому і набуватимуть «здоровий» характер.
 • Не відкладайте здоров'я ваших співробітників і здоров'я вашого бізнесу на завтра. Почніть діяти саме зараз!

КОРПОРАТИВНИЙ WELLNESS І ЙОГО ЕФЕКТИВНІСТЬ:

Індивідуальна оцінка фізичних показників, якості харчування та рівня фізичної активності. Рекомендації щодо поліпшення здоров'я і самопочуття. Підбір програми тренувань.
Системна програма підготовки до марафонів і змагань разом з тренером-чемпіоном, включаючи розминки, відпрацювання технік, витривалості і мотивації, для досягнення поставленої мети.
Групове або парне практичне заняття з навчання основним навичкам самооборони із застосуванням підручних засобів від чемпіонів світу та Європи зі східних єдиноборств
Групове фітнес тренування, в неробочий час, в офісі, в спеціально відведеному приміщенні або обладнаному спортзалі. Спокійні, функціональні і танцювальні напрямки.
Виїзний масаж в офісі, для розслаблення, зняття напруги, поліпшення кровообігу, профілактики хронічних захворювань офісного співробітника.
Основи правильного харчування або необхідний мінімум для здорового життя. Що таке PH. Вода, білки, жири і вуглеводи. Поняття раціону харчування і самостійний контроль ваги.
Організація і проведення турнірів і змагань в компанії на всій території України за будь-якого виду спорту (футбол, теніс, шахи, волейбол, баскетбол і так далі)
Груповий тренінг-семінар з вправами на манекені з вивчення практичних навичок з надання першої допомоги і самодопомоги в різних критичних ситуаціях
15-хвилинні лікувально-профілактичні фітнес-розминки на робочому місці, в перебігу робочого дня, за авторською програмою чемпіонів світу, фітнес-експертів та реабілітологів.
Аеробна фітнес-програма з розучуванням рухів, натхнених різними стилями латиноамериканських танців. Побічним симптом-відмінний настрій!
Командний психологічний тренінг в ігровій формі з виконанням вправ спрямований на зняття напруги, побудова команди, поліпшення довіри, комунікації і взаєморозуміння.
Групові тренування різного спрямування для вихідного дня або в рамках тимбілдінга в парку, включаючи командні пробіжки, марафони, спортивні квести і естафети.
Індивідуальний урок від зоряного спортсмена з улюбленого виду спорту з розкриттям «секретів» чемпіона і практичним заняттям. Приємне спілкування і фото на пам'ять.
20-хвилинна групова медитація під керівництвом тренера-психолога, для розслаблення, зняття напруги робочого дня, зміни концентрації і відкриття «другого дихання».
Професійна консультація експерта психології для топ-менеджера або керівника з виявленням проблем, їх рішенням і опрацюванням подальших дій.
 • Ви можете самостійно обрати напрямки, які вас зацікавили. Але варто вам довірити це нашій команді - і результат не змусить вас чекати!