+38(050)499-58-88
+38(068)760-07-55

Про шкоду куріння в колективі

В нашому суспільстві прийнято думати, що куріння допомагає не тільки розслаблятися, а й думати, працювати і навіть жити.

Насправді ж бажання курити заважає зосередитися під час робочого процесу.

Нікотин має потужний руйнівний вплив на нервову систему, в тому числі і на головний орган, який відповідає за розумову діяльність – мозок.

Навіть невеликі дози нікотину не тільки викликають поступове звикання, але створюють ефект гальмування. Нейрони під впливом нікотину «загасають» і втрачають свою активність, а адже саме ці сірі клітинки відповідають за передачу інформації.

Курці дуже часто експлуатують своє куріння в якості причини, через яку  їм зайвий раз потрібно невеликий тайм-аут під час напруженого дня: щоб зібратися з думками або прийняти якесь важливе рішення, або просто перевести дух.

І поки це бажання не буде задоволено, вони не зможуть нормально працювати.

На перекури під час робочого дня співробітники витрачають до півтори години на день, в залежності від віддаленості місця для куріння і кількості споживаних сигарет.

Корисні поради: допомогти відволіктися від роботи можуть настільні ігри, легкі розминки, медитації, догляд за рослинами або звичайна  чашка смачного чаю, що можна випити на затишній  корпоративній кухні, а не за комп’ютером.

Використовуйте свої перерви з користю!